NewsFlash (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Style
it: Stile

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Black
it: Nero

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato
