NewsFlash (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Red
lv: Sarkans

en: Style
lv: Stils

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Black
lv: Melns

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Footer Message
lv: Kājenes paziņojums

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots
