NewsFlash (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Red
gl: Vermello

en: Style
gl: Estilo

en: Font Family
gl: Familia da Fonte

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Black
gl: Negro

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
