NewsFlash (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Red
ro: Roșu

en: Style
ro: Stil

en: Font Family
ro: Familie font

en: Blue
ro: Albastru

en: Black
ro: Negru

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat
