NewsFlash (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Red
vi: Đỏ

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Font Family
vi: Họ phông

en: Violet
vi: Cây hoa tím

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Black
vi: Đen

en: Aqua
vi: Nước

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật
