NewsFlash (7.x-2.3) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: Red
fa: قرمز

en: Style
fa: سبک

en: Green
fa: سبز

en: Blue
fa: آبی

en: Black
fa: سیاه

en: User 1
fa: کاربر ۱

en: User 2
fa: کاربر ۲

en: User 3
fa: کاربر ۳

en: User 4
fa: کاربر ۴

en: User 5
fa: کاربر ۵

en: User 6
fa: کاربر ۶

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
