NewsFlash (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Content Top
fi: Sisältölohkon yläosa

en: Red
fi: Punainen

en: Style
fi: Tyyli

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Black
fi: Musta

en: User 1
fi: Käyttäjä 1

en: User 2
fi: Käyttäjä 2

en: User 3
fi: Käyttäjä 3

en: User 4
fi: Käyttäjä 4

en: User 5
fi: Käyttäjä 5

en: User 6
fi: Käyttäjä 6

en: Use Suckerfish Menus
fi: Käytä Suckerfish-valikoita

en: Logo Width
fi: Logon leveys

en: Logo Height
fi: Logon korkeus

en: Suckerfish Menu
fi: Suckerfish-valikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu
