NewsFlash (7.x-2.3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Red
ja: レッド

en: Style
ja: スタイル

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Black
ja: ブラック

en: Sidebar Left
ja: 左サイドバー

en: Sidebar Right
ja: 右サイドバー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted
ja: ハイライト
