NewsFlash (7.x-2.3) - en to no translation catalogue (18 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Help
no: Hjelp

en: Header
no: Topptekst

en: Footer
no: Bunntekst

en: Show Breadcrumbs
no: Vis navigasjonsstier

en: Content Top
no: Innhold topp

en: Content Bottom
no: Innhold bunn

en: Red
no: Rød

en: Style
no: Stil

en: Green
no: Grønn

en: Blue
no: Blått

en: Black
no: Sort

en: Footer Message
no: Bunntekst

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: Search Box
no: Søkeboks

en: Highlighted
no: Uthevet
