NewsFlash (7.x-2.4) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Red
cy: Coch

en: Style
cy: Arddull

en: Font Family
cy: Teulu Ffont

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Black
cy: Du

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
