NewsFlash (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Red
tr: Kırmızı

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Black
tr: Siyah

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
