NewsFlash (7.x-2.6) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Content Bottom
id: Konten bawah

en: Red
id: Merah

en: Style
id: Gaya

en: Green
id: Hijau

en: Blue
id: Biru

en: Black
id: Hitam

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
