NewsFlash (7.x-2.6) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Font Family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Violet
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Aqua
kn: ನೀರು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
