NewsFlash (7.x-2.6) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Red
lt: Raudona

en: Style
lt: Stilius

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Black
lt: Juoda

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas
