NewsFlash (7.x-2.6) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Highlighted
mg: Vaomarika
