NewsFlash (7.x-2.6) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Red
sk: Červená

en: Style
sk: Štýl

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Black
sk: Čierna

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
