NewsFlash (7.x-2.6) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: Style
te: శైలి

en: Blue
te: నీలం

en: Black
te: నలుపు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
