NewsFlash (7.x-2.6) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Style
eu: Estiloa

en: Blue
eu: Urdina

en: Black
eu: Beltza

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
