NewsFlash (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Style
he: סגנון

en: Blue
he: כחול

en: Black
he: שחור

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט

en: News Flash
he: מבזקים
