NewsFlash (7.x-2.3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Content Bottom
hi: सामग्री नीचे

en: Style
hi: अंदाज

en: Blue
hi: नीला

en: Black
hi: काला

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
