NewsFlash (7.x-2.6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Style
ka: სტილი

en: Blue
ka: ლური
