NewsFlash (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: Red
uk: Червоний

en: Style
uk: Стиль

en: Font Family
uk: Гарнітура шрифту

en: Violet
uk: Фіолетовий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Black
uk: Чорний

en: User 1
uk: Користувач 1

en: User 2
uk: Користувач 2

en: User 3
uk: Користувач 3

en: User 4
uk: Користувач 4

en: User 5
uk: Користувач 5

en: User 6
uk: Користувач 6

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Copper
uk: Мідь

en: Aqua
uk: Аква

en: Sidebar Left
uk: Ліва бічна панель

en: Sidebar Right
uk: Права бічна панель

en: Footer Message
uk: Текст нижнього колонтитула

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Search Box
uk: Поле пошуку

en: Highlighted
uk: Виділено
