Newsletter (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Subscribers
gl: Subscriptores

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Format
gl: Formato

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Mail
gl: Correo-e

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Send
gl: Enviar

en: General
gl: Xeral

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Template
gl: Modelo

en: Operation
gl: Operación

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: e-mail
gl: correo-e

en: Standard
gl: Estándar

en: Newsletter
gl: Boletín

en: Newsletters
gl: Boletíns

en: Subscribed to
gl: Subscrito a

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Exposed
gl: Exposto
