Newsletter (7.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Send
eo: Sendu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Operation
eo: Operacio

en: e-mail
eo: retpoŝto
