Newsletter (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (56 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Subscribers
et: Tellijad

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Preview
et: Eelvaade

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Statistics
et: Statistika

en: Mail
et: E-post

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Terms
et: Terminid

en: Send
et: Saada

en: General
et: Üldine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Template
et: Mall

en: Operation
et: Operatsioon

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Standard
et: Standardne

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Newsletters
et: Uudiskirjad

en: Emails
et: E-kirjad

en: - Select -
et: - Vali -

en: Confirmed
et: Kinnitatud

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Administer newsletters
et: Uudiskirjade haldamine

en: Subscribe to our Newsletters
et: Liitu meie uudiskirjaga
