Newsletter (7.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ།
