Newsletter (7.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (58 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Subscribers
ca: Subscriptors

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Yes
ca: Sí

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Mail
ca: Correu

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Welcome
ca: Benvingut

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Terms
ca: Termes

en: Send
ca: Enviar

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Template
ca: Plantilla

en: Operation
ca: Operació

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: show
ca: mostra

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Lists
ca: Llistes

en: e-mail
ca: correu electrònic

en: Standard
ca: Estàndard

en: Templates
ca: Plantilles

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Newsletters
ca: Butlletins

en: Subscribed to
ca: Subscrit a

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Exposed
ca: Exposat

en: Administer newsletters
ca: Administreu els butlletins
