Newsletter (7.x-1.0-alpha5) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Name
ht: Non
