Newsletter (7.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (22 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Country
nn: Land

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Update
nn: Oppdater

en: Created
nn: Laga

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Terms
nn: Termar

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Other
nn: Andre
