Newsletter (7.x-1.0-alpha5) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Format
se: Formáhtta

en: Mail
se: E-boasta

en: Created
se: Almmuhuvvon
