Newsletter (7.x-1.0-alpha5) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
