Newsletter (7.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Preview
sl: Predogled

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Format
sl: Oblika

en: Statistics
sl: Statistika

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Send
sl: Pošlji

en: General
sl: Splošno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: e-mail
sl: e-pošta

en: Standard
sl: Standardni

en: Newsletters
sl: E-novice
