Newsletter (7.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: ID
ur: شناخت

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Email
ur: ای میل
