Newsletter (7.x-1.0-alpha6) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Mail
br: Postel

en: Email
br: Chomlec'h postel
