Newsletter (7.x-1.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Country
bs: Zemlja

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Preview
bs: Pregled

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Send
bs: Pošalji

en: First name
bs: Ime

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
