Newsletter (7.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (54 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Subscribers
cs: Registrovaní

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Country
cs: Země

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Preview
cs: Náhled

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Format
cs: Formát

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Mail
cs: E-mail

en: Email
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: Terms
cs: Termíny

en: Send
cs: Poslat

en: General
cs: Obecné

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Template
cs: Šablona

en: Operation
cs: Operace

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: show
cs: zobrazit

en: send
cs: odeslat

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Lists
cs: Seznamy

en: Newsletter
cs: Věstník

en: Newsletters
cs: Věstníky

en: Subscribed to
cs: Přihlášen k

en: Emails
cs: Emaily

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Newsletter Subscriptions
cs: Odběr Newsletterů
