Newsletter (7.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (53 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subscribers
he: מנויים

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Format
he: פורמט

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Mail
he: מייל

en: Email
he: דוא"ל

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Terms
he: מונחים

en: Send
he: שלח

en: General
he: כללי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Operation
he: פעולה

en: Confirmation
he: אישור

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Lists
he: רשימות

en: e-mail
he: דוא"ל

en: Standard
he: רגיל

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: Newsletters
he: ניוזלטרים

en: Subscribed to
he: מנוי ל

en: Emails
he: אימיילים

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Edit Subscriber
he: עריכת מנוי

en: Confirmed
he: מאושר
