Newsletter (7.x-1.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Update
kk: Жанарту

en: Statistics
kk: Статистика

en: Created
kk: Құрылған

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: Operation
kk: Операция
