Newsletter (7.x-1.0-alpha7) - en to am translation catalogue (23 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Custom
am: ብጁ

en: Newsletter
am: መጽሄት

en: Newsletter: Subscribe
am: መጽሄት፤ ይመዝገብ

en: Subscribe to our Newsletters
am: መጽሄታችንን ለማግኘት ይመዝገብ
