Newsletter (7.x-1.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (59 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Subscribers
sk: Odberatelia

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Format
sk: Formát

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Mail
sk: Pošta

en: Email
sk: E-mail

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Welcome
sk: Vitaj

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Terms
sk: Termíny

en: Send
sk: Odoslať

en: General
sk: Všeobecné

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: Template
sk: Šablóna

en: Operation
sk: Operácia

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: show
sk: zobraziť

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Manual
sk: Manuálne

en: send
sk: odoslať

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Newsletters
sk: Informačné listy

en: Subscribed to
sk: Prihlásiť do

en: Emails
sk: E-maily

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Unsubscribe URL
sk: Odkaz pre odhlásenie
