Newsletter (7.x-1.0-alpha8) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Subscribers
mn: Захиалагчид

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Country
mn: Улс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Format
mn: Бүтэц

en: Statistics
mn: Статистик

en: Mail
mn: Шуудан

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Send
mn: Илгээх

en: Configuration
mn: Тохиргоо
