Newsletter (7.x-1.0-alpha8) - en to nl translation catalogue (231 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: delete
nl: verwijderen

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Country
nl: Land

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Opmaak

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Mail
nl: E-mail

en: Email
nl: E-mail

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Welcome
nl: Welkom

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: Terms
nl: Termen

en: Send
nl: Versturen

en: Job
nl: Vacature

en: General
nl: Algemeen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Plain Text
nl: Gewone tekst

en: Operation
nl: Bewerking

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: City
nl: Plaats

en: City:
nl: Plaats:

en: show
nl: tonen

en: Gender
nl: Geslacht

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Manual
nl: Handmatig

en: send
nl: versturen

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Lists
nl: Lijsten

en: Once
nl: Eénmaal

en: Confirmation URL
nl: Bevestigings-URL

en: Gender:
nl: Geslacht:

en: List name
nl: Lijstnaam

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: Subscribed to
nl: Ingeschreven op

en: newsletter
nl: nieuwsbrief

en: Emails
nl: E-mails

en: No lists available.
nl: Geen lijsten beschikbaar.

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Edit Subscriber
nl: Abonnee bewerken

en: Confirmed
nl: Bevestigd

en: Add Subscribers
nl: Abonnee's toevoegen

en: Country:
nl: Land:

en: Newsletter Subscriptions
nl: Inschrijvingen Nieuwsbrief

en: Graphic
nl: Afbeelding

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Unsubscribe URL
nl: Uitschrijf-URL

en: Language:
nl: Taal:

en: No templates available.
nl: Geen templates beschikbaar.

en: require
nl: vereist

en: Administer newsletters
nl: Nieuwsbrieven beheren

en: Access the newsletter administration pages.
nl: Toegang tot de nieuwsbrief beheerpagina's.

en: Subscribe newsletters
nl: Op nieuwsbrieven inschrijven

en: Can subscribe to various newsletter lists.
nl: Kan zich op verschillende nieuwsbrieven inschrijven.

en: Access newsletter statistics
nl: Toegang tot nieuwsbriefstatistieken

en: Access the newsletter statistics pages.
nl: Toegang tot nieuwsbriefstatistiekpagina's.

en: Newsletter: Subscribe
nl: Nieuwsbrief: Inschrijven

en: Subscribe to our Newsletters
nl: Schrijf in op onze Nieuwsbrieven

en: Manage newsletters, subscribers, and settings.
nl: Nieuwsbrieven, abonnees en instellingen beheren.

en: Watch general statistics.
nl: Algemene statistieken bekijken.

en: Watch advanced JQuery statistics.
nl: Geavanceerde JQuery-statistieken bekijken.

en: Create/Send
nl: Aanmaken/Verzenden

en: Send A Draft Newsletter
nl: Een conceptnieuwsbrief verzenden

en: Delete A Draft Newsletter
nl: Een conceptnieuwsbrief verwijderen

en: Create and Send a Custom Newsletter
nl: Een conceptnieuwsbrief aanmaken en verzenden

en: Send a Manual Newsletter
nl: Een nieuwsbrief handmatig verzenden

en: Find and manage newsletter lists.
nl: Vind en beheer nieuwsbrieflijsten.

en: List subscribers.
nl: Lijst van abonnees.

en: Add New List
nl: Nieuwe lijst toevoegen

en: Add new newsletter list.
nl: Nieuwe nieuwsbrieflijst toevoegen.

en: Add New Subscriber
nl: Nieuwe abonnee toevoegen

en: Add new list subscriber.
nl: Nieuwe lijstabonnee toevoegen.

en: Add Subscribers (Mass)
nl: Abonnees toevoegen (bulk)

en: Add subscribers.
nl: Abonnees toevoegen.

en: Delete Newsletter List
nl: Nieuwsbrieflijst verwijderen

en: Edit Newsletter List
nl: Nieuwsbrieflijst bewerken

en: Edit Newsletter Subscriber
nl: Nieuwsbriefabonnee bewerken

en: Delete Subscriber
nl: Abonnee verwijderen

en: Administer newsletter templates.
nl: Nieuwsbrief-templates beheren.

en: Mail Templates
nl: E-mailtemplates

en: Administer mail templates.
nl: Beheer e-mailtemplates.

en: Add new mail Template
nl: Nieuwe e-mailtemplate toevoegen.

en: Delete Newsletter Templates
nl: Nieuwsbrieftemplates verwijderen

en: Edit Newsletter Templates
nl: Nieuwsbrieftemplates bewerken

en: Configure newsletter lists.
nl: Nieuwsbrieflijsten instellen.

en: Subscribe to our newsletters.
nl: Schrijf in op onze nieuwsbrieven.

en: Confirm Subscription
nl: Inschrijving bevestigen

en: Confirm your subscription to our newsletters.
nl: Bevestig uw inschrijving op onze nieuwsbrieven.

en: Confirm that you want to unsubscribe from our newsletters.
nl: Bevestig dat u wenst uit te schrijven van onze nieuwsbrieven.

en: Send emails to subscribed users.
nl: Stuur e-mails naar ingeschreven gebruikers.

en: Compare the selected newsletters
nl: De geselecteerde nieuwsbrieven vergelijken

en: Newsletter/List Title
nl: Nieuwsbrief/lijst Titel

en: Last Sent
nl: Laatst verzonden

en: E-mails Sent
nl: Verzonden e-mails

en: Total Clicks
nl: Totaal Klikken

en: Opened(times)
nl: Geopend (aantal keer)

en: To be sent again
nl: Opnieuw te versturen

en: No newsletters sent yet.
nl: Nog geen nieuwsbrieven verstuurd.

en: Please Select an action to perform.
nl: Selecteer een actie om uit te voeren.

en: No statistics have been gathered yet.
nl: Er zijn nog geen statistieken verzameld.

en: All subscribers
nl: Alle abonnees

en: A unique newsletter title
nl: Een unieke nieuwsbrieftitel

en: Select the template this newsletter will use
nl: Kies de template die deze nieuwsbrief zal gebruiken

en: Subscriber List
nl: Abonneelijst

en: Select the subscriber list this newsletter will use
nl: Kies de abonneelijst voor deze nieuwsbrief

en: Please bare in mind that any change here will affect the template directly
nl: Houdt er rekening mee dat elke verandering die hier plaatsvindt, de template direct beïnvloedt.

en: Send this newsletter draft now?
nl: Deze conceptnieuwsbrief nu versturen?

en: Delete the following?
nl: Het volgende verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this newsletter draft?
nl: Weet u zeker dat u deze conceptnieuwsbrief wilt verwijderen?

en: Draft deleted succesfully
nl: Concept met succes verwijderd

en: Are you sure you want to delete this newsletter?
nl: Weet u zeker dat u deze nieuwsbrief wilt verwijderen?

en: All statistics associated with this newsletter will be deleted too.
nl: Alle statistieken van deze nieuwsbrief worden ook verwijderd.

en: Newsletter deleted succesfully
nl: Nieuwsbrief succesvol verwijderd

en: Newsletter failed to delete
nl: Nieuwsbrief kon niet worden verwijderd

en: Newsletter List with Manual send rate
nl: Nieuwsbrieflijst met handmatige verzendsnelheid

en: Newsletter Draft
nl: Conceptnieuwsbrief

en: <strong>Sent</strong> Newsletter Draft
nl: Conceptnieuwsbrief <strong>verstuurd</strong>

en: No custom newsletters or drafts available.
nl: Geen aangepaste nieuwsbrieven of concepten beschikbaar.

en: Are you sure you want to delete the following newsletter lists?
nl: Weet u zeker dat u de volgende nieuwsbrieflijsten wilt verwijderen?

en: Delete the selected lists
nl: De geselecteerde lijsten verwijderen

en: Send Rate
nl: Verzendsnelheid

en: Lists deleted successfully
nl: Lijsten succesvol verwijderd

en: Custom Send Rate
nl: Aangepaste verzendsnelheid

en: Only fill this option if you selected Custom Send Rate
nl: Deze optie alleen kiezen als u de 'Aangepaste verzendsnelheid' heeft geselecteerd

en: nodes of this list are published.
nl: nodes van deze lijst zijn gepubliceerd.

en: Are you sure you want to delete the following newsletter list?
nl: Weet u zeker dat u de volgende nieuwsbrieflijst wilt verwijderen?

en: List deleted successfully
nl: Lijst succesvol verwijderd

en: Edit newsletter list.
nl: Nieuwsbrieflijst bewerken.

en: List updated successfully
nl: Lijst succesvol aangepast

en: Select Lists
nl: Lijsten selecteren

en: Additional Info
nl: Bijkomende info

en: Enter one e-mail address per line.To add additional info, use the following format using 0 or FALSE to omit a value: %format
nl: Voer één e-mailadres per regel in.Om bijkomende info toe te voegen, gebruik het volgende formaat; gebruik 0 of FALSE een waarde weg te laten: %format

en: Are you sure you want to delete the following newsletter subscribers?
nl: Weet u zeker dat u de volgende nieuwsbrief-abonnees wilt verwijderen?

en: Delete the selected subscribers
nl: De geselecteerde abonnees verwijderen

en: Personal Info
nl: Persoonlijke Info

en: Firstname:
nl: Voornaam:

en: Lastname:
nl: Achternaam:

en: Age Group:
nl: Leeftijdsgroep:

en: Yes, on
nl: Ja, aan

en: No subscribers yet.
nl: Nog geen abonnee's.

en: Subscriber deleted successfully
nl: Abonnee succesvol verwijderd

en: Are you sure you want to delete the following newsletter subscriber?
nl: Weet u zeker dat u de volgende nieuwsbriefabonnee wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the following templates?
nl: Weet u zeker dat u de volgende templates wilt verwijderen?

en: Delete the selected templates
nl: De geselecteerde templates verwijderen

en: Templates deleted successfully
nl: Templates succesvol verwijderd

en: Are you sure you want to delete the following template?
nl: Weet u zeker dat u de volgende template wilt verwijderen?

en: Template deleted successfully
nl: Template succesvol verwijderd

en: This will also used as newsletter title.
nl: Dit zal ook gebruikt worden als titel van de nieuwsbrief.

en: Template updated successfully
nl: Template succesvol aangepast

en: Send a test Newsletter
nl: Een testnieuwsbrief versturen

en: Suggested format: User &lt;user@example.com&gt;
nl: Aanbevolen formaat: Gebruiker  &lt;user@example.com&gt;

en: Enable it, only if you really want the email to be tracked,
          since the method used might cause some email clients to mark your emails as spam
nl: Alleen inschakelen indien u werkelijk de e-mail wilt volgen,
          omdat bij deze methode sommige e-mailclients uw e-mails als spam markeren

en: Number of Mails to Send per Cron Run
nl: Aantal e-mails te verzenden per Cron-uitvoering

en: The more newsletter lists the smaller this number should be.
nl: Hoe meer nieuwsbrieven des te kleiner dit getal moet zijn.

en: Send confirmation email
nl: Bevestigings-e-mail versturen

en: Attention: If you disable confirmation e-mails, users will be able to subscribe others without their permission.
nl: Attentie: als u bevestigings-e-mails uitschakelt kunnen gebruikers andere gebruikers zonder hun toestemming inschrijven.

en: Send welcome email
nl: Welkomst e-mail versturen

en: Send unsubscribe email, after a subscriber decides to unsubscribe
nl: Uitschrijf-e-mail versturen nadat een abonnee besluit zich uit te schrijven

en: Personal Info Form
nl: Persoonlijke Info-formulier

en: First Name (textfield)
nl: Voornaam (tekstveld)

en: Last Name (textfield)
nl: Achternaam (tekstveld)

en: Gender (select)
nl: Geslacht (selectie)

en: Settings saved successfully
nl: Instellingen succesvol opgeslagen

en: Test mail sent successfully!
nl: Testmail succesvol verstuurd!

en: Your test mail failed to be delivered.Please check your server logs for more information.
nl: Uw test-e-mail kon niet worden afgeleverd. Controleer uw server-logs voor meer informatie.

en: This is a test e-mail generated by the Drupal Newsletter module.
          If you succesfully received this e-mail,
          it means that your server is capable of sending e-mails.
          Congratulations!
          You can now create lists, templates and subscribe users to them!
nl: Dit is een test e-mail gegenereerd door de Drupal Newsletter-module.
          Wanneer u deze e-mail hebt ontvangen,
          betekent dit dat uw server in staat is e-mails te sturen.
          Gefeliciteerd!
          U kunt nu lijsten en templates aanmaken en gebruikers inschrijven!

en: Newsletter list with newsletter id @news_id and list name @list_name sent to @sub with status code @status.
nl: Nieuwbrieflijst met nieuwsbrief-ID @news_id en lijstnaam @list_name verzonden naar @sub met statuscode @status.

en: The url with the generated hash where the subscriber confirms subscription
nl: De URL met de gegenereerde hash waar de abonnee zijn inschrijving bevestigt

en: Subscriber's First Name
nl: Voornaam abonnee

en: Subscriber's Last Name
nl: Achternaam abonnee

en: The date this subscriber subscribed to your list
nl: De datum dat deze abonnee ingeschreven is op uw lijst

en: Thank you for your subscription.An e-mail has sent to your address. Please click to the provided link to prove you own this e-mail and confirm subscription. If you can't find our e-mail please check your spam folder.
nl: Bedankt voor uw inschrijving. Een e-mail werd naar uw adres gestuurd. Klik daarin op de link om te bewijzen dat u de eigenaar bent van dit e-mailadres en bevestig uw inschrijving. Indien u onze e-mail niet kunt vinden, kijk dan in uw spam-map.

en: Thank you for your subscription.Your subscription was recorded but the confirmation mail fail to sent probably due to a server failure.
nl: Bedankt voor uw inschrijving. Uw inschrijving is doorgekomen, maar het is niet gelukt om bevestigings e-mail te sturen, waarschijnlijk als gevolg van een serverfout.

en: Hello @user.Please consider joining our newsletter lists!
nl: Hallo @user. Wil u zichzelf inschrijven op onze nieuwsbrieven?

en: This e-mail doesn't exist or you have already subscribed
nl: Dit e-mailadres bestaat niet of u heeft zich al ingeschreven

en: You have successfully confirmed your subscription!
nl: U heeft met succes uw inschrijving bevestigd!

en: The hash you provided is invalid or outdated
nl: De hash die u gaf is ongeldig of verouderd

en: You have successfully unsubscribed from our newsletter
nl: U bent succesvol uitgeschreven van onze nieuwsbrief

en: Please check at least one newsletter list.
nl: Selecteer tenminste één nieuwsbrieflijst.

en: Tokens related to newsletters.
nl: Tokens gerelateerd aan nieuwsbrieven.

en: Subscription IP
nl: Inschrijf-IP

en: The URL that unsubscribes the current user from subscribed newsletters
nl: De URL die de huidige gebruiker uitschrijft van de ingeschreven nieuwsbrieven

en: You need to have this required in the personal info form, in order to use it efficiently
nl: Om het efficiënt te gebruiken moet u dit 'verplicht' hebben in het persoonlijk infoformulier

en: Subscriber's e-mail
nl: E-mailadres van de abonnee

en: Subscription Time
nl: Tijd van inschrijving

en: The newsletter list name
nl: De lijstnaam van de nieuwsbrief

en: E-mail to send test mail to
nl: E-mailadres om test e-mail naar te sturen

en: Leave this empty to use the site e-mail address
nl: Laat dit leeg om het e-mailadres van de site te gebruiken

en: Send newsletter now
nl: De nieuwsbrief nu versturen

en: Send test e-mail first to address above
nl: Test-e-mail eerst naar bovenstaand adres sturen

en: Use [repeat] and [/repeat] for recurring items such as nodes
nl: Gerbruik [repeat] en [/repeat] voor terugkerende items zoals nodes

en: Test mail sent succesfully
nl: Test e-mail succesvol verzonden

en: Test mail failed to send
nl: Test e-mail niet verzonden

en: Preferred Format
nl: Voorkeursformaat

en: Preferred Format:
nl: Voorkeursformaat:

en: Subscriber updated successfully
nl: Abonnee succesvol aangepast

en: Subscribe Form
nl: Inschrijfformulier

en: Always show e-mail in the subscribe form.
nl: Altijd het e-mailadres in het inschrijfformulier tonen.

en: Preferred Format (select)
nl: Voorkeursformaat (selecteer)

en: Always show e-mail in the subscribe form block.
nl: Altijd het e-mailadres in het inschrijfblok tonen.

en: Always show subscribe block,even if user is subscribed.
nl: Altijd het inschrijfblok tonen, zelfs als de gebruiker al is ingeschreven.
