Newsletter (7.x-1.0-alpha8) - en to ro translation catalogue (50 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subscribers
ro: Abonaţi

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Country
ro: Țară

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Statistics
ro: Statistici

en: Mail
ro: E-mail

en: Email
ro: email

en: Options
ro: Opțiuni

en: Created
ro: Creat

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Custom
ro: Personalizat

en: Send
ro: Trimite

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: General Settings
ro: Setări generale

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Template
ro: Șablon

en: Operation
ro: Operație

en: City
ro: Oraş/Sector

en: City:
ro: Oraș

en: show
ro: arată

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Lists
ro: Liste

en: Templates
ro: Şabloane

en: Emails
ro: E-mail-uri

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Exposed
ro: Expus
