Newsletter (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (24 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Email
bn: ইমেইল

en: To
bn: বরাবর

en: General
bn: সাধারণ
