Newsletter (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Subject
gu: વિષય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Send
gu: મોકલો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Other
gu: અન્ય

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Lists
gu: યાદીઓ

en: Emails
gu: ઇમેઇલો
