Newsletter (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: delete
hr: ukloni

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Operations
hr: Operacije

en: Subscribers
hr: Pretplatnici

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Format
hr: Oblik

en: Statistics
hr: Statistike

en: Mail
hr: E-pošta

en: Email
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Send
hr: Pošalji

en: General
hr: Općenito

en: Other
hr: Ostalo

en: Template
hr: Predložak

en: Operation
hr: Operacija

en: Last Name
hr: Prezime

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Lists
hr: Liste

en: - Select -
hr: - Odaberi -
