Newsletter (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Send
ka: გაგზავნა

en: General
ka: ზოგადი

en: Other
ka: სხვა
