Newsletter (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (61 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subscribers
fi: Tilaajat

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Format
fi: Muoto

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Send
fi: Lähetä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Other
fi: Muu

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Operation
fi: Toimenpide

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: show
fi: näytä

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: send
fi: lähetä

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Lists
fi: Listat

en: Once
fi: Kerran

en: Templates
fi: Mallinteet

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: Newsletters
fi: Uutiskirjeet

en: Subscribed to
fi: Tilattu uutiskirje

en: newsletter
fi: uutiskirjeet

en: Subscriber
fi: Tilaaja

en: Emails
fi: Sähköpostit

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: hide
fi: piilota

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Unsubscribe URL
fi: Listalta poistumis-URL

en: Language:
fi: Kieli:
