Newsletter (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (43 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Subscribers
kn: ಚಂದಾದಾರರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Plain Text
kn: ಸರಳ ಪಠ್ಯ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Male
kn: ಮಲೆ

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು

en: Emails
kn: ಇಮೇಲ್‍ಗಳು

en: Graphic
kn: ಚಿತ್ರಾತ್ಮಕ
