Newsletter (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Operations
mg: Hatao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana
